Get Adobe Flash player
Home Notikumi 12.b klases rudens ekskursija

postheadericon 12.b klases rudens ekskursija

There are no translations available.

Noslēdzot mācību posmu pirms brīvlaika, 21.oktobrī 12.b klases skolēni devās savā pēdējā skolas rudens mācību ekskursijā. Apspriežot idejas par iespējamo maršrutu, audzēkņi nolēma apmeklēt tuvākās interesantākās vietas, un, galvenais, pavadīt laiku kopā.

Saulainajā un dzestrajā rudens rītā mēs apmeklējām privāto zoodārzu “Karlīnas ZOO”, kura darbinieks iepazīstināja mūs ar tur mītošajiem pazīstamiem un retiem dzīvniekiem.

Vietējās gides pavadībā izstaigājām Odzienas pili un iepazināmies ar tās vēsturi, apmeklējām atjaunotās zāles, kā arī atklājām vietējo Motormuzeju ar pārsteidzoši bagātīgu 50.-80.gadu spēkratu un sadzīves tehnikas kolekciju.

Baudot svaigo gaisu un klusumu, izgaršojot pēdējās saldās dzērvenes, nesteidzīgi izstaigājām Aklā purva takas, noslēdzot šo skaisto dienu pie neliela ezera.

Šis jaukais un sirsnīgais brauciens ar klases biedriem 12.klasē veidos neaizmirstamas atmiņas par skolā pavadīto laiku!

12.b klases audzinātāja Alla Tarasova