Get Adobe Flash player
Home Skolēniem Video konkursu skolēniem

postheadericon Video konkursu skolēniem

There are no translations available.

Sagaidot pavasara atnākšanu, Latvijas Nacionālais dabas muzejs izsludina video konkursu skolēniem no 1. līdz 12. klasei.

Tā galvenā tēma ir par gada dzīvnieku izvēlētais pelēkais un baltais zaķis.

Konkursa mērķis ir rosināt skolēnu interesi par Latvijā sastopamajām zaķu sugām, to dzīvesveidu un atšķirībām. Dalība konkursā palīdzēs attīstīt radošumu un tehniskās iemaņas sižeta un tekstu veidošanā. Konkursā var piedalīties individuāli vai nelielās komandās, iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām tēmām vai attīstīt savu ideju.

* Darbu iesniegšana līdz 30. septembrim.

* Konkursa nolikums (pielikumā).

* Pieteikšanās, aizpildot elektronisku anketu.

* Saziņa ar konkursa dalībniekiem notiks, izmantojot pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

*Konkursa žūrija vērtēs darbā atspoguļotās bioloģijas zināšanas, sižeta un domas izklāstu, kā arī tehnisko izpildījumu.

* Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti rudenī klātienē muzejā vai attālinātā pasākumā, kā arī rezultāti būs publicēti muzeja mājaslapā. Balvas sarūpējuši Dabas muzejs, animāciju studija „Atom Art”, raidījums „Vides fakti” un citi atbalstītāji.

Vairāk informācijas par konkursu muzeja mājaslapā www.dabasmuzejs.gov.lv