Get Adobe Flash player
Home Skolēniem Patstāvīgās plānošanas darba lapas 1.-4. klašu skolēniem

postheadericon Patstāvīgās plānošanas darba lapas 1.-4. klašu skolēniem

There are no translations available.

Patstāvīgās plānošanas darba lapas 1.-4. klašu skolēniem.

https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/mazais-paligs-garam-brivdienam-patstavigas-darbosanas-plans-1-4klasu-skoleniem Darba lapas - pielikumā.

· Diagnosticējošie darbi 3. un 6. klasē 2020./2021.mācību gadā https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/diagnosticejosie-darbi-3-un-6-klase-20202021mg

· Diagnosticējošie darbi tiek organizēti, lai piedāvātu mācīšanās atbalstu skolēnam, pārbaudītu skolēnu zināšanas un prasmes (fokusējoties uz pamatprasmēm) atbilstoši mācību priekšmeta standarta prasībām, beidzot 3. un 6. klasi, kā arī lai skolēns sadarbībā ar skolotāju līdz mācību gada beigām varētu pilnveidot/nostiprināt savas prasmes.

· Diagnosticējošo darbu vērtē, iegūto rezultātu izsakot procentos. Vērtējums neietekmē ne semestra, ne gada vērtējumu.

· Pēc darba veikšanas un novērtēšanas skolotājs sniedz atgriezenisko saiti skolēnam un viņa vecākiem. Gan skolēnam, gan vecākiem ir iespējams iepazīties ar skolēna veikto un skolotāja novērtēto darbu.

· Norise plānota tā, lai līdz pavasara brīvlaikam skolēni būtu diagnosticēti un līdz mācību gada beigām varētu pilnveidot/nostiprināt savas prasmes, kā arī turpināt plānoto tēmu apguvi.

· Ja klasē kādu tēmu, kas iekļauta diagnosticējošajā darbā, bija objektīvi paredzēts apgūt vēlāk, tad skolotājs pieņem lēmumu uzdevumu par šo tēmu nepildīt un informē visus klases skolēnus. Diagnosticējoša darba vērtējumu tas neietekmē.

· Iepriekšējo gadu darbi atrodami VISC vietnē https://www.visc.gov.lv/lv/valsts-parbaudes-darbu-uzdevumi

Attachments:
Download this file (1klase_darbalapas.pdf)1klase_darbalapas.pdf[ ]900 Kb
Download this file (2klase_darbalapas.pdf)2klase_darbalapas.pdf[ ]900 Kb
Download this file (3klase_darbalapas.pdf)3klase_darbalapas.pdf[ ]1061 Kb
Download this file (4klase_darbalapas.pdf)4klase_darbalapas.pdf[ ]1197 Kb