Get Adobe Flash player
Home Skolēniem Karjeras izglītības programma

postheadericon Karjeras izglītības programma

There are no translations available.

Svarīgi, lai cilvēks strādātu darbu, kas viņam sniedz gan morālu gandarījumu, gan  pietiekamu  finansiālu  nodrošinājumu.  Gandarījuma  un  apmierinātības  sajūtu cilvēkam var sniegt darbs, kurā viņam ir iespēja īstenot savas spējas un potenciālu. Tas nodrošina cilvēka pozitīvu attieksmi pret savu darbu un darba pienākumiem, kā arī garantē augstu darba produktivitāti un kvalitāti.

Strādājot darbu, kas pienācīgi tiek atalgots, cilvēks jūtas novērtēts un apmierināts. Pietiekams finansiāls nodrošinājums cilvēkam dod iespēju uzturēt sevi un savu ģimeni, pilnvērtīgi un kvalitatīvi atpūsties, attīstīties  garīgi,  personiski  un  profesionāli.  Arī  studijas  un  mācības  ir  darbs.  Lai neatpaliktu no pastāvīgi mainīgās darba pasaules un saglabātu savu konkurētspēju darba tirgū, mūsdienās ikvienam ir jāmācās nepārtraukti, visas dzīves garumā.

Izvēloties savas profesionālās karjeras virzienu un profesiju, jāņem vērā trīs būtiski nosacījumi:

• lai profesija būtu interesanta un saistoša,

• lai profesija atbilstu spējām,

•lai varētu atrast darbu šajā profesijā.

Karjeras izglītības programma PIELIKUMĀ

Attachments:
Download this file (KIPRogramma.pdf)KIPRogramma.pdf[ ]1604 Kb